Halkbankası Genel Müdürü Süleyman ASLAN oldu…

Halk Bankası Genel Müdürlüğüne halen bankanın Hazine’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olan hemşerimiz Süleyman Aslan getirildi.

Halk Bankası Genel Müdürlüğüne halen bankanın Hazine’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olan hemşerimiz Süleyman Aslan getirildi.Kendisini kutluyor ve görevinde başarılar diliyoruz.

Süleyman Aslan kimdir?

Halkbank Genel Müdürlüğü’ne getirilen, Hazine Yönetiminden sorumlu GMY Süleyman Aslan kimdir?

1970 yılında Osmancık/Çorum’da doğdu. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun oldu. Meslek hayatına 1992 yılında T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Bankacılık Okulu’nda başladı ve aynı bankada Sermaye Piyasaları Daire Başkanlığı Uzmanı, İstanbul Menkul Kıymetler Şubesi Müdür Yardımcılığı, Bono Tahvil Daire Başkanlığı Bölüm Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

Ziraat Portföy Yönetimi A.Ş. Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. Son olarak T.C. Ziraat Bankası A.Ş.’de Döviz ve Para Piyasaları Daire Başkanı olarak çalıştı. 15.06.2005-28.05.2008 tarihleri arası Bankamız Hazine Yönetiminden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Aslan, 29.05.2008 tarihinden itibaren Hazine Yönetimi ve Uluslararası Bankacılıktan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.